REALIZACJE

REALIZACJE

PROJEKTY

Jesteśmy biurem specjalizującym się w sporządzaniu kompleksowych dokumentacji projektowych w sektorze gazowniczym. Na rynku działamy od 1985 roku. W roku 2002 wdrożyliśmy system zarządzania jakością spełniający wymogi PN-EN ISO 9001:2000 potwierdzony certyfikatem Polskiej Izby Handlu Zagranicznego nr 67/2002.

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu sieci, stacji gazowych, przyłączy gazu oraz instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Zaprojektowaliśmy ponad 500 km sieci gazowych, często w trudnych warunkach miejskiej zabudowy. Realizujemy zadania związane z modernizacją wyeksploatowanej infrastruktury, rozwojem i gazyfikacją nowych obszarów a także z przyłączaniem odbiorców indywidualnych i przemysłowych. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów co do wysokiej jakości świadczonych usług.

ZOBACZ WIĘCEJ  

WYKONAWSTWO

Nasza działalność wykonawcza na rynku sieci i instalacji gazowych wywodzi się z chęci dostarczenia klientom kompleksowej usługi, której produktem końcowym jest pobór paliwa gazowego.

Począwszy od poznania potrzeby klienta i wykonania dokumentacji projektowej, kończąc na budowie odpowiedniej infrastruktury gazowniczej, pozwalającej korzystać z gazu ziemnego czy to w celach prywatnych czy komercyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ  

KONTAKT